Правоохранительные органы

Шановні громадяни , педагоги,  учні!

Вашу територію та навчальний заклад обслуговує

дільничий інспектор міліції СДІМ

Генічеського РВ УМВС України в Херсонській області

оперуповноважений у справах дітей лейтенант міліції Шароварова Ріта Вячеславівна

Телефони для негайного контактування

3-22-72

Телефон чергової частини Генічеського РВ УМВС

України в Херсонській області – 102

Шановні батьки та діти!

Працівники Генічеського РВ УМВС  України в Херсонській області звертають Вашу увагу на те, що згідно чинного законодавства України передбачена адміністративна відповідальність за порушення наступних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП):

-   ст.   173   КУпАП   «Дрібне  хуліганство»   (нецензурна лайка  в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші

подібні дії, що порушують громадський порядок і спокійгромадян);

-   ст.  173-2 КУнАП «Вчинення  насильства  в  сім'ї»(умисне

вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного, економічного характеру, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого»;

-         ст. І75-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях»;

-         ст.178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява в  громадських місцях в п'яному вигляді».

За порушення вимог, вищевказаних статей КУпАП несутьвідповідальність неповнолітні особи, які досягли 16-річного віку. У разі вчинення адміністративного правопорушення дітьми у віці до 16 років, відповідальність за них несуть батьки або особи, що їх замінюють згідно ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

начальник Генічеського РВ УМВС

України в Херсонській області