Главная » 2014 » Февраль » 25 » «Ми дякуємо тобі, Тарасе!»

«Ми дякуємо тобі, Тарасе!»

9 березня 2014 року, без перебільшення, весь світ відзначатиме 200-річчя від дня народження видатного українського поета та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Не викликає сумнівів, що це була і є наймасштабніша постать української нації, стрижень її розвитку, ідеолог та пророк ще на багато років уперед.
У зв язку з цією визначною подією відбувається безліч святкових масових заходів. Так 19 лютого у Генічеській ЗОШ №3 (директор Микитась Т.Д.) пройшло свято для учнів початкових класів «Ми дякуємо тобі, Тарасе». Дїйство відбулося у формі спектаклю, який підготувала та провела вчитель вищої категорії Нєживєнко А.Г. У ході свята звучали вірші великого Кобзаря, на широкому екрані демонструвалася його спадщина як художника. Через театралізовану постанову наймолодші школярі краще сприймають та усвідомлюють інформацію про життя митця.
Також на заході була представлена відкрита бібліотечна виставка з творами Т.Г.Шевченка.